^Na górę strony

Zmiękczacze, stacje zmiękczające wodę - Ecowater

Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6 Slide 7

Filtry odżelaziające

EcoWater Systems

Rdzawe plamy oraz osady wytrącane z wody, mają najczęściej swoje podłoże na tle dużej zawartości żelaza i manganu. Taki stan rzeczy jest przyczyną pogorszenia smaku wody, tworzą przyjazne środowisko do namnażania się mikroorganizmów, bakterii, dodatkowo powodują zarastanie instalacji wodnej osadami tlenków. Następstwem tego pojawia się zabarwienie i zmętnienie. Kwaśna woda jest silnie korozyjna, a towarzyszący temu zapach siarkowodoru, bardzo uciążliwy i wyczuwalny nawet przy niewielkich stężeniach.
Stacje uzdatniania na miarę Twoich potrzeb:
  • filtry odżelaziające usuwają zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie
  • chronią zdrowie Twoje i Twoich bliskich
  • przywracają wodzie parametry użytkowe, określane odpowiednimi normami
Czysta woda, odpowiednia dla instalacji:
  • ochrona urządzeń gospodarstwa domowego przed uszkodzeniami wywołanymi osadami, zabezpieczenie instalacji przed zarastaniem
  • armatura, ceramika sanitarna, prane rzeczy, wszystko to chronione przed przebarwieniami
  • ograniczenie korozji elementów instalacji wodnej, podatnych na nią, takich jak elementy cierne, głowice zaworów, itp.
Filtry odżelaziające EcoWater Systems:

ETF AIV, ETF 2100 IF10,
ETF 2100 PF10, ETF 2100 PF12

Filtr odżelaziający ETF AIV - zasada działania:

Jest to urządzenie, które napowietrza wodę przy wykorzystaniu specjalnie opracowanego aspiratora. Dzięki napowietrzeniu, rozpuszczone w wodzie żelazo i mangan oraz związki siarki są utleniane, a następnie usuwane przez złoże. Podczas regeneracji, wszystkie zaabsorbowane przez złoże związki, są wypłukiwane z niego do kanalizacji. Następnie urządzenie ponownie napełniane jest powietrzem. Filtr działa bez wykorzystania uciążliwych, bo hałaśliwych sprężarek, a do regeneracji nie jest wykorzystywany żaden środek chemiczny, tylko sama woda.

Zalety korzystania z odżelaziaczy EcowaterOdżelaziacze EcoWater - schemat

Filtry odżelaziające ETF IF i PF - zasada działania:

Odżelaziacze te są produkowane bez złóż filtracyjnych. W zależności od problemu, z jakimi boryka się nabywca, dobieramy odpowiednie złoże, tak by klient był pełni usatysfakcjonowany. W zależności od rodzaju, złoża te mogą być regenerowane roztworem nadmanganianu potasu, lub tylko wodą. Każdy rodzaj odżelaziacza marki EcoWater, montuje się na głównym wejściu wody zimnej do budynku. Do instalacji tychże urządzeń wystarcza punkt wejścia wody do budynku, gniazdo elektryczne, oraz odpływ wody do kanalizacji.

Zobacz specyfikację produktów w PDF - Zobacz specyfikację w PDF

COPYRIGT © 2024 Global Water Sp. z o.o. | tel. 32 360 25 43 / e-mail: sklep@osmoza.pl