^Na górę strony

Zmiękczacze, stacje zmiękczające wodę - Ecowater

Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6 Slide 7

Global Water Sp. z o.o., czyli o oficjalnym dystrybutorze Ecowater...

Global Water sp. z o.o., z siedzibą i adresem w Czeladzi, ul. Daleka 7 , 41-253 Czeladź, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000494620, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 625-245-02-89, REGON 243474971

Działamy od 1991 roku. Od 1993 zajmujemy się uzdatnianiem wody do celów spożywczych dla gospodarstw domowych i zakładów pracy. 

Od 2004 roku współpracujemy z największym Światowym producentem domowych urządzeń zmiękczających wodę. Aktualnie jako wiodący dystrybutor marki ECOWATER (wcześniej produkty TAPWORKS) na polskim rynku, oferujemy Państwu najlepsze warunki gwarancyjne oraz serwisowe tych urządzeń. 

Od początku 2012 roku położyliśmy na szczególny rozwój technologii uzdatniania wody z wykorzystaniem promieniowania UV, czyli lamp UV do wody

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny większości urządzeń do uzdatniania wody działających na naszym rynku. Prowadzimy sprzedaż hurtową systemów odwróconej osmozy i wkładów filtrujących, oraz części zamienne i akcesoria do filtrów.

O Ecowater...

Największyna świecie producent systemów uzdatniania wody. Obejmuje to zmiękczacze do wody, stacje uzdatniania, takie jak kolumny węglowe, oraz filtry na cały dom z automatycznym sterowaniem. Już prawie 90 lat rozwija innowacyjne technologie, mające bezpośrednie przełożenie na możliwości zapewnienia czystej wody w domach.

Produkty EcoWater są wynikiem wielu lat przeprowadzanych badań oraz mnóstwa rozwiązań chronionych patentami międzynarodowymi, a opracowanych przez naukowców.

Wysoka jakość oraz ciągłe zaangażowanie sił i środków w opracowywanie nowych technologii, standardów w uzdatnianiu wody, stanowi silną podstawę działalności. Główna siedziba i fabryki umiejscowione są na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki, gdzie wszystkie urządzenia są produkowane, wg międzynarodowej procedury certyfikacji ISO 9001.

Dzięki produktom Ecowater masz zapewnione:

  • sprawdzoną technologię uzdatniania wody
  • wsparcie techniczne oraz pełną opiekę serwisową ekspertów
  • produkty zaprojektowane z myślą o wodzie studziennej i wodociągowej
  • kompletny przekrój zmiękczaczy i filtrów do uzdatniania wody w całym domu
  • wieloletnią gwarancję oraz bezpieczeństwo poparte certyfikatami

 

Nasze certyfikaty - EcoWater

Jesteś niezadowolony z jakości wody, jaką masz w swoim domu? W czajniku odkłada się kamień, w łazience na armaturze pozostają białe zacieki, kabina zarasta trudnym do usunięcia kamieniem? W rozwiązaniu powyższych i jeszcze innych problemów z wodą, udzielimy Ci niezbędnej pomocy.

Jako autoryzowany partner EcoWater, jesteśmy profesjonalistami w zagadnieniu uzdatniania wody. Zapewniamy odpowiednie doradztwo przy doborze odpowiedniego do potrzeb urządzenia, wg istniejących warunków oraz indywidualnych oczekiwań klienta.

Zapraszamy do kontaktu:

Global Water - filtry do wody

41-250 Czeladź, ul. Daleka 7

infolinia: 32 360 25 43

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Spotkanie wiodących dystrybutorów

COPYRIGT © 2024 Global Water Sp. z o.o. | tel. 32 360 25 43 / e-mail: sklep@osmoza.pl